Mercedes 200 D , 1977

2 700 EUR

Shitet nga: Muhamet 19 Jan 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shitet mercedesi klasik (olldtajmer) , eshte ne gjendje perfekte tekinke dhe shume i ruajtur.
Leaflet
Në fillim