Shes Mercedes C200 viti 2010 Dizell me Dogan

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Dje 23:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Volkswagen Jetta 1.6 TDI Viti 2012 me Dogan 0 EUR
Shes Jetta 2.0 TDI Viti 2012 Dizel me Dogan 0 EUR
Shes Golf Vl 1.6 TDI Viti 2010 Dizell Me Dogan 0 EUR
Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan 0 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shes Mercedes C 200 Viti 2010 Dizel ,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne Viber 045883888 +38345883888 Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI... Auto sallon BONISI:
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
  Online
045 883 888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Polo Viti 2010 TDI 1.6 Me Dogan me Homlgim 0 EUR
Shes Mercedes C220 Cdi viti 2011 Dizell Automatik 0 EUR
Shes Seat Leon Viti 2010 1.9 TDI me Dogan 0 EUR
Shes polo Viti 2011 Dizel 1.6 TDI me Dogan 0 EUR
Në fillim