Shitet dysheku!

60 EUR

Shitet nga: Dyshek 08 Sht 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
Shitet dysheku për dhomë gjumi.
Dimensionet: 200x180 cm (18cm trashesi).
I përshtatshëm dhe shumë pak i përdorur, (i ruajtur me mbështjellës prej najlloni).
çmimi 60 euro!
Dyshek
044/191-786


Skype:
/

WhatsApp:
/
Leaflet
Në fillim