Shitet Mercedes 200 CDI Dizell

2 350 EUR

Shitet nga: nafer 30 Korr 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
200
mercedesi i ardhur mga gjermonia eshte ne gjendje shum te mir ka 255 mij km te kaluara ka 6 shpejtsi eshte 2.0 dizell ka shumicen e pjesve te reja te investuara ne te
mundeni me ardh me shiku dhe me provu
Leaflet
Në fillim