Shitet mercedes vito boi dhe ndrrim

2 000 EUR

2 500 EUR

Shitet nga: Arben 18 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
She’s mercedes vito viti1999 2.2 dizell gjrndje shum tmir 5 ulse ne Librez regjistrim 22.12.2021 2000€ boi dhe ndrim amo mvaret vetm qatem komvenon ju lutem vetem blers serjoz flm
Leaflet
Në fillim