Ngrite biznesin tënd në pandemi…

999 EUR

Shitet nga: ALKOS Sot 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Për të gjitha informatat dhe detajet ju lutëm vizitoni: www.promovobiznesin.com ose na shkruani SMS/VIBER/WHATSAPP: +383 49 59 30 64 për konsultime të detajizuara se si do të ju ndihmojë ta ngritni nivelin e përfitimit nga biznesi juaj.

Për ty që ke biznes dhe ke ngecje në këtë kohë të pandemisë, kemi zgjidhje të duhur dhe ofertë të mirë e cila do ta ngritë atë në mënyrën të shpejtë dhe efikase ku mbi të gjitha do të jetë shumë profitabile...

Fakti që të gjithë kemi çasje në internet dhe biznesi juaj nuk ka një aplikacion për celular, uebfaqe interneti dhe një logo profesionale, është një barrierë e madhe e cila e ndalon atë të jetë prezent në tregun e informacionit dhe marketingut online, duke I bllokuar qindar klientë të juaj të cilët do të kishin mundësi t’a shikonin me detaje firmën tuaj, produktet dhe shërbimet tuaja nga distanca/online, përmes aplikacionit dhe uebfaqës që ne ua krijojmë dhe zhvillojmë që nga fillimi e deri në publikimin e tyre…

Prandaj ekipi ynë ALKOS i trajnuar në mënyrë profesionale, duke filluar nga 150€ për një vitë, për biznesin tuaj u'a krijon, ndërton, publikon, mirëmbanë dhe zhvillonë një:
1.uebfaqe interneti (www.pshfirmajuaj.com) ku përfshihet puna, hosti dhe domeni,
2.aplikacion për mobil (për ios dhe android),
3.dizajne dhe logo profesionale
të gjitha më përmbajtje dhe funksione sipas kërkesës dhe dëshirës suaj.

Oferta për një vit 150€ përfshinë:

APLIKACION PËR MOBIL:
5 Meny(përmbajtje sipas dëshirës)...
Krijim, Ndërtim, Zhvillim, Publikim, Mirëmbajtje
Për të dy sistemet iOS dhe ANDROID.

UEBFAQE INTERNETI:
7 Faqe(përmbajtje sipas dëshirës)...
Krijim, Ndërtim, Zhvillim, Publikim, Mirëmbajtje
Domain dhe hostim për një vit(.com .eu etj).

LOGO DHE DIZAJNE:
Sipas kërkesës dhe dëshirës suaj, e cila do të punohët në mënyrë profesionale.

Të gjitha do të punohen nga ne, jeni të bindur që do të përfitoni shumë dhe do të mbetëni të kënaqur nga puna jonë.

Rrite biznesin tënd, mos e le anash për 150€/1VIT.

kontakti: promovobiznesin@gmail.com
+38349 593 064

=========F U N D I========
///////////////////////////////////////////////
Mos lexo ma posht vetem TAG ka.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 10 Golf Mercedes c e a class c220 c200 e270 e200 e500 bmw x1 x2 x3 x4 x5 x6 m packet audi volvo a1 a3 a6 q5 q7 Acer Adcom Alcatel Apple Iphone Ajfon Archos Asus BlackBerry Blu Celkon Coolpad Fly Gionee HTC Huawei iBall iBerry Idea INTEL i3 i5 i7 cpu gpu hp acer laptop student nxenes shpi shtëpi banes kerkoj pune Lenovo LG Office Pocket Maxx Mobil
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione