Mercedes 220cdi

5 000 EUR

Shitet nga: AGIMI 26 Maj 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Vetura ne gjendje shum Te mir, serviset e rregullta dhe Turbinen e re para nje viti
Leaflet
Në fillim