Shitet dhe Ndrrohet Mercedes c220

21 000 EUR

Shitet nga: Veton 22 Shk 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
220
Mercedes c220d BLUETEC
Modeli : Avangarde
Viti : 2014
Kubikazha : 2.2d
RKS 14/08/2021
km te kaluara 198.000
-autopark-
-autohold-
senzora: distance
parkimi para & mrapa
shiu
pasqyre
nxemje : ulsev
pasqyre
EXTRA : Ulse lekur
Shiber
Fellne R18
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione