Mercedes Benz C 250

Shitet nga: Naser Krasniqi 08 Tet 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
250
Shes veturen Mercedes Benz C 250. E cila eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra dhe eshte e padoganuar.
Per informata me te hollesishme me telefononi ne nr: 044137563
Naser Krasniqi
044137563
Leaflet
Në fillim