Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR

500 EUR

Shitet nga: Mercdes 06 Dhj 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
280
Blej vetura te gjitha llojt e veturam me denim e regjistrim dhe shes pjes te gjitha veturav me qmim te volitshem. Per ma shum kontakto ne numrin +377 44 317 654
Leaflet
Në fillim