Mercedes Benz ML 350 2010

0 EUR

Shitet nga: Sabri Sot 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
350
Mercedes Benz ML350,viti 2010, i ardhur nga Zvicrra, i regjistruar ne Kosove.
Ndrrimin e shpejtesise e ka ne timon.
Karrigat i ka me mbulesa ekstra per mbrojtje.
USB, paketen me 6CD-ja,
Air Condition te ndare per pagjere, te ndare per personat mbrapa,
Karrigat me nxemje, etj.
Eshte i vozitur shume pak, vetem kur kam ardhur ne pushim.
Nuk eshte pire duhan asnjehere, eshte shume i ruajtur brenda dhe jasht.
Gomat e veres me fellne, gomat e dimrit me fellne.
Libri i servisit ne gjuhen gjermane ne Zvicerr dhe ne gjuhen shqipe ne Kosove.

Te dhena shtese:
3rd Rear Seat 4WD/AWD
ABS Brakes
Alloy Wheels
AM/FM Stereo
Automatic Transmission Auxiliary
Audio Input Bluetooth CD Audio
Cloth Seats
Cruise Control
Diesel Engine DVD Video System Front Seat Heaters Harman Kardon Sound
Memory Seat(s)
Navigation System
Overhead Airbags
Parking Sensors
Power Liftgate/DeckLid
Power Locks
Power Mirrors
Power Seat(s)
Power Windows
Rear Defroster
Rear View Camera
Running Boards Satellite Radio Ready
Side Airbags
Sunroof(s)
Traction Control


Sabri
  Online
+38349743766
Leaflet
Në fillim