Mercedes-Benz E350 V6 2013

16 500 EUR

Shitet nga: Muharem Vuqiterna 28 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Rahovec
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Mercedes-Benz
Modeli
350
>Makina eshte ne gjendje jashtzakonisht te mir.
>Makina posedon kamer prapa.
>Button (Start/Stop)
>Senzorat ne pasqyre.
>Navigacion!
>Lane Assist!
>LED lights.
>Eshte Automatik!
>Shum e shum Opsione tjera.
>Eshte Mercedes-Benz Amerikan!
>Qmimi i diskutueshem!
>AMG Package!
>I ka te kaluar 280.000 KM
>Makina e ka te paguar DOGANEN HOMOLOGIMIN dhe 1 Vit REGJISTRIM!
>Per qdo interesim na kontaktoni ne: 044301401 Read Less
Muharem Vuqiterna
044301401
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione