Mercedes A 170 E gjelbert shitet URGJENT

3 750 EUR

Shitet nga: Bardhi 20 Tet 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
A 170
Shes Mercedes A170 cdi viti 2000 ne gjendje te rregullt dhe shum ekonomik.
Regjistrim deri ne Korrik 2016

Ju lutem vetem bleres serioz te lajmerohen
Leaflet
Në fillim