Mercedes B200

Shitet nga: Adrian 25 Sht 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Artanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove . Eshte me impjant gazi i montuar ne Itali. Gomat i ka 90% te reja . Dekumentat i mbarojne ne janar 2020 . cmimi 5500 euro i diskutueshem. Makina ndodhet ne TIRANE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim