Shitet urgjent

Shitet nga: Blerim 02 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 284 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Dardanë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shes veturen mercedez benz b200cdi vetura o ne gjendje super perfekte
Pa asni vreetje ka gjitha serviset e kryme dhe posedon klim senzor para mbrap likur panram goma te reja.meni fjal vetura
Osht perfket ju garantoj per gjithqka rreth vetures. Pres blers serijoz ju faminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim