Shitet mercedes b200 ose ndrohet me audi a5

Shitet nga: faton 18 Gush 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjakovë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
ercedes-Benz B200 CDI
Automatik(tiptronik-streptonik)7shpejtesi +rikferc
Viti prodhimit 03-11-2009
Te kaluara 215000 km
E ardhur nga zvicra
regjistrimi i par ne RKS
rregjistrim deri ne shkurt 2020

Makina posedon:
navigacion,
telefon ne makin,
CD Radio DVD,
senzor shiu,
senzor para ,
pas dhe anash,
karrikat me nxemje,
klima tronik dy zonale,
tempomat,
dritat xenon,
bandasha(fellne)te aluminit ,
4goma vere te reja,
2 çelsa centrall,
gjamat me rryme,
ABS,ESP,
shpenzimet e makines minimale,
komanda ne timon,
ne gjendje shume te mir.
te interesuarit mund te kontaktojne ne
+383/ 043 836 926
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim