Mercedes B 200 CDI

Shitet nga: Kani 31 Korr 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Pejë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Eshte ne gjendje shum te mir i sa po ardhur ne belgjika dhe ka regjistrim nje vit per me shum kontaktoni
044623251
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim