I SHIT

Shitet nga: BUJAR 16 Korr 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Mercedes B 200 cdi
Klima tronik
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiu
Esp
Tempo mat
Drita te mjegulles ( halogenka )
Fellne me goma te reja te dimrit
Air bag
Mbyllje qendrore
Libra te servisit
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim