Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Shitet nga: M-M Sot 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
B 200
Shitet Vetura Mercedes B class
Viti i prodhimit - 2015
Motori 2.0 benzinë
Nderruesi - Automatik - F1
Klima tronik 2 zonale
Tempomat - Distronik
Senzor para dhe mbas
Senzor vet parkues
Lleda para dhe mbas
Kamer mbas
Ne gjendje perfekte teknike dhe optike
I rexhistruar ne RKS

INFO : 044/304/302

Leaflet
Në fillim