MERCEDES B 200 AUTOMATIK

Shitet nga: Mmm Dje 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
MERCEDES B200 BLUEFICIENTY
AUTOMATIK
PREJARDHJA ZVICERR
DOGANUAR
ME FULL OPCIONE
VETEM 100 MI KM ME LIBER
✅Klimatronik ✅Sahata Digjital ✅Navigation te madh touchscreen ✅Septronik ✅Sistem i zerimit DYNAUDIO ✅Tempomat, Karriga me nxemje ✅Led Para dhe Led mbrapa ✅Xenon Bi Xenon ✅Auto Hold dhe Auto Park ✅Kamer ne Funksion ✅Senzora Para dhe mbrapa ✅Start / Stop ✅Pulla ne Vollan ✅Kariga me memorie dhe ErgoComfort ✅Ulse Rekardo ✅Fellne VW me guma te rreja ✅I Sapo Servisuar me libra te servisit ✅Ne gjende perfekte
PER TI SHIKUAR VETURAT TONA SHENO FFFF

/////////////////////////////////polo touran sharan opel astra corsa vektra
signum zafira fiat mercedes bmw citroen renault peugeot audi q7 x5 x6 porse
Vw golf polo tauran tiguan opel corsa astra vectra
zafira meriva mercedes bmw audi citroen peugeot
fiat Tags vw golf touran mercedes bmw opel corsa astra vectra peugeot citroen cedy a4 a6 a3 bmw corsa vektra astra tdi fiat alfa polo t4 golf mercedes seat
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA gjyp
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLIN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim