Mercedes B class b200cdi 2007 ‘CH’ rks

Shitet nga: B class 27 Korr 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 273 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 400 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Mercedes b class
B200 cdi
Navigacion , radio Cd dhe gjitha
Viti 2007 , rks 6muaj , fellne me goma te reja
Serviset e kryera
Eshte kerr privat nuk eshte i tregtarve
Pres blers serioz
Qmimi 7400€...
Viber +38349823474
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim