MERCEDES B200 CDI AVANGARD 2006 AUTOMATIK

Shitet nga: vetura Dje 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
MERCEDES B200 CDI AVANGARD 2006 AUTOMATIK
Panorama
Dritat xenon bi xenon
Senzora parkingu para & mrapa
Ulese gjysem lekure dhe me nxemje
Komanda ne timon
Tempomat
Bord kompjuter
Navigacion
Gjendje perfekte
044 346 024

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim