Mercedes benz B Class 2011

Shitet nga: Gentian Kitmiri 13 Sht 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shes ose ndroj Mercedes B class 2011 i sapo ardhur nga jasht i doganuar dhe regjistruar 1 vjet full regjistrimi i par ne kosov , 2.0 dizell 143ps , manual 6 shpejtsi , 220mij tkalume te garantuara me te gjitha serviset e kryera , ekran tmadh me navigacion , shpenzimet shum t vogla 5.4L 100km ne gjendje perfekte ska nevoj asni investim shum e rujtne si jasht edhe mrena , Boj ndrim . +38349822011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim