MERCEDES BENZ B200 CDI AUTOMATIK 2008

Shitet nga: Privat 19 Tet 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Mercedes Benz B200 CDI ( Diesel ) AUTOMATIK-TIPTRONIK Viti 2008 Nje Pronar ne Kosov i Ardhur nga Zvicrra Me 08/2018 ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet shume pastert dhe e ruajtur posedon : Klima Funksionale , Senzor Parkingu Para dhe Mrapa , Bluetooth , Bordkompjuter Multifunksional , TEMPOMAT , Senzor Per Goma , Komanda ne Timon , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Fellne me Goma te Reja , Dy Qelsa , etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 046-112-738

Tag Opell Aster gollf Audi Polo Mercedes Benz Golf b 200 180 tag b200 mercedes benz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim