Mercedes B200 RKS AUTOMATIK

Shitet nga: Naim Dje 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: B-Class / Mercedes-Benz
Modeli: B 200
Shitet
Mercedes B200
Dissle
Klimatronik
Navigacjon
Ulse me nxemje
Komanda ne vallon
Shpejtsi ne vallon
Tempomat
Bodkompjuter
Drita lled para dhe mrapa
Xenon bi xenon
Rks
Tel.044225648
Viber +3834422548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim