Shitet C klasa

14 200 EUR

Shitet nga: C klas 31 Tet 01:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet Mercedesi C klas viti i prodhimit 27/12/2013 qe 2 jave eshte doganuar dhe regjistruar me targa KS
Leaflet
Në fillim