Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Shitet nga: edi 15 Shk 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Përshëndetje!Emri im është Edi Veliu dhe punoj në import export e perimeve ne Divjake,Shqiperi.Kompania ime ndodhet ne Divjake. Prodhimet qe ne kultivojme jane te nje cilesie te larte. Ekportojme perime ne Europe dhe jemi te gatshem per bashkpunime te reja ne Kosove.disa nga perimet qe ne bejmë export janë...
domate, brokoli,lule laker,qepë,pjeper, fasule, patatos, karrota, shalqi-bostan, lakër të bardhë dhe të kuqe etj ...nese jeni te interesuar ne mund te flasim..Email: ediveliu@hotmail.com
instagram dhe Facebook diva_agro_import_exportmercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf


Tags-mercedes Benz Volkswagen Jetta TDI golf Passat opel audi nissan kamjon kompani company prishtine banese me qera pune auto veture rent a car
Në fillim