Mercedes 2.2 automatik dizell gjithqka eshte OK

4 600 EUR

Shitet nga: Riad 03 Jan 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shitet mercedes 2.2 automatik ne gjendje shum te mir teknike motor dhe menjaqi punon prefekt eshte full opsion Rks 2 muj interier i paster brenda jasht baj ndrime flm +38344404473
Leaflet
Në fillim