Mercedes benz w204 220cdi 2008

1 EUR

Shitet nga: Shashivar 27 Korr 10:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shes veturen mercedes benz w204 220cdi me 170ps viti i prodhimit ne fund te 2008 model eleganc vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte i ruajtur posedon senzor,pasqyre elektrike,ulse elektrike dhe me nxemje , tempomat,automatik,dvd,aux,radio,memory system,navigacion ,led ,muzik super te mir,vetura i ka 250000km me liber te servisit . 049407199
Shashivar
049407199
Leaflet
Në fillim