Mercedes c 220 cdi

0 EUR

Shitet nga: Sheti 03 Mar 18:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
.MERCEDES C220 CDI.☆
☆.VITI.1999.☆
☆.KLIMA AC.☆
☆.AIRBAG.ABS.☆
☆.REGJISTRIM -
☆.HIDROLIK CENTALL.☆.
☆.GJAMA ELEKTRONIK.☆.
☆.PASQYRE ELEKTRONIKE.☆
☆.GOMAT TE REJA VERES
☆.FULL OPCJON.☆.
☆.I RUJTUN SI JASHT DHE MRENA.
SENZORA TE PARKIMIT
Leaflet
Në fillim