MOLER "ALBA COMPANY"

0 EUR

Shitet nga: Ferizaj 04 Gush 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
MOLER
ALBA COMPANY

OFRON SHERBIME PROFESIONALE NE PUNET E MOLER-IT

Kryejm kto shërbime:
Ngjyrosje,
Ngjyrosje me Polikollor,
Lepak , rrjet
Fasad (mrena & jashte),
Glet,
izolim me stiropor (mrena & jasht),
mallter,
Dekor me stiropol
Knauf (Dekorim me knauf),
Regips
Suvatim,
gips dekor
etj
Punojm me Dekorime

Bejm rinovimin dhe ngjyrosjen e Shtepive , Banesave , Dhomav , garazhda , Zyrave , Depove , Hotelev , Lokaleve , villav , Restoranta, etj, me polikollor
Punojm me gjitha llojet e ngjyrave
Punt kryhen me material cilsor dhe kualitet të lartë

Nuk keni nevoj ti largoni Mobilet apo ti mbuloni ato gjat ngjyrosjes se banesave etj ... , sepse te gjitha kto punë i kryen stafi ynë punues.


OFROJM KATALOGE NGJYRASH.

Nr.kontakti:
Tel : 044305728
Viber : +383 44305728
Ferizaj
044305728
Leaflet
Në fillim