shitet c220 cdi

8 500 EUR

Shitet nga: rijad 12 Tet 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Shitet meecedes me full extra ne gjendje perfekte.i ardhur nga zvicra.automatik tiotronik.me senzora parkingu me karrika E nxemje dhe shum ekstra te tjera.motori eshte i tipit te ri
Leaflet
Në fillim