Pjese rezerv per gjitha automjetet e transportit

111 EUR

Shitet nga: Mentori Com 26 Korr 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Pjese rezerve per gjitha llojet e mjeteve te transportit si kombi : sprinter Crafter iveco Vito Renaul Opel Dhe gjitha markat tjera gjithashtu dhe per gjitha llojet e pikapave ju mirepresim MENTORI COM LIPJAN
Mentori Com
+38345384052
Leaflet
Në fillim