Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

0 EUR

Shitet nga: Mercedes 17 Nën 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Të interesuarit rreth qmimit dhe mundësisë së ndrrimit kontaktoni ☎️045 891 774
Mercedes Benz c 220 cdi EVO Motor
Automatik Tiptronik
Model Elegance
Viti i prodhimit 09/2003
Klimatronik
Ulse nxemje
Ulse me memorje
Ulse me Likur
Shiber
Senzora te parkingut para dhe mrapa
Timon levizese me rryme
Mbeshtetse te koke levizese me rryme
Drita me llup
Senon big senon
Larse te dritave
Esp Air bag
Komanda ne timon
Bordcomputer
Tempomat
Muzik me cd
Dritare elektonike
Pasqyre elektronike
I Doganuar i Regjistruar Deri 20/03/2021
Ne gjendje te shkelqyshme
Mund ti behet qfardo kontrolle
.......................................................................................................................................................................................... audi bmw citroen peugeot mercedes pacific pacifik golf passat polo opel corsa vectra omega astra calibra banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. touran tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes....aA PER KETO MAKINA: KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAULT CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY fgfg VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO gjip GJIP jeep JEEP AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE MAZDA autosalloni kerr MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B
Mercedes
045 226 315
Leaflet
Në fillim