MERCEDES C 220 AVANGARD AUTOMATIK facelift 2011

0 EUR

Shitet nga: Privat 27 Maj 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
Mercedes C 220 AVANGARD automatik model Facelift Blueficiety
*Posedon:
*Klimatronik 2 Zonale
*Senzora parkingu para mrapa,
*Ulse me nxemje,
*Komanda ne Timon,
*ECO Sistem,
*Automatik tiptronik,
*Viti i prodhimit 2011,
*2 qelsa Funksional
*NAVI
*BLUETOOTH
*Tempomat
*Sensor per detektimin e lodhjes se shoferit
*Fellne me goma te reja M/S
*Te gjitha serviset e kryme ne servis te autorizuar
*Ne gjendje perfekte teknike si dhe optike
*Mund te verifikohet per gjdo gje ,
*Gjendje teper e mir i posa ardhur PA DOGAN
Leaflet
Në fillim