MERCEDES C 220 CDI -09

13 900 EUR

Shitet nga: mercedes 11 Tet 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 220
LOOK /// AMG NGA FABRIKA 150.000 KM Origjinale....................................................................................................... OPSIONET E BRENDSHME :.................................................................................................................................................................. 1-Sedilje komplet lekure me ngrohje dhe elkt. 2-Cd player+Aux+Navigator dhe Kompjuter Bordi 3-Leva marshi ne Timon si F-1 +/- dhe Limitator 4-Sistem Confort & Sport sipas deshires+Kamio Automatike Tip Tronik 5-Timon AMG me komanda dhe per tel 6-DPF euro5 per pastrimin e naftes se keqe dhe tymit te zi + klima dy zonale.............................. OPSIONET E JASHTME: 1-XHama pasqyre anti verbues dhe xhama me erresim origjinal 2-Fenera bi xenon me levizje+ sensor parkimi para mbrapa+sensor shiu dhe drite 3-Disqet 17 te kromuar GOMA 90% dhe Stopa Led si te C-63 ///AMG 4-Baxha xhami......................................................................................................................................................................... SHERBIMET E BERA : 1-Vaj filtra motori+Vaj filtra dhe fish kamjo 2-Taketa+Disqe frenash dhe pastrim i tubave te marmites DPF etj. TE GJITHA SHERBIMET PARAQITEN ME FATURE TE MERCEDE-BENZ ALBANIA ME DATE DHE FIRMAT PERKATESE. KONSUMI PER 100 / KM : AUTOSTRADE ................. 5 L / 100 KM MIX ......................................... 6 L / 100 KM QYTET ................................. 8 L / 100 KM 13.900 EURO (I DISKUTUESHEM, ME NDERIM KA TJETER CMIM +/- DIFERENCEN ) GATI PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ
Leaflet
Në fillim