Shes Mercedes C220, Automatik, 2003

4 680 EUR

5 200 EUR

Shitet nga: Burim 26 Shk 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 220
Shes Mercedesin C220, Model 2003, Automatik.
Ka te kaluara 199.000km, me liber te servisit dhe ne gjendje shumë të mirë të punes.
Ka edhe disa shtesa opcionale specifike dhe 2 pare, goma/fellne.
Leaflet
Në fillim