Shes Mercedes C220 Cdi viti 2011 Dizell Automatik

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto sallon BONISI Dje 23:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 220
Shes Mercedes C 220 Viti 2011 Dizel ,Posedon : klim tronik , tempomat , bordkompjuter, , karrigat me nxemje , gjama elektronik , pasqyre elektronik , goma te reja , kilometrat me garancion me liber te servisit , i ardhura nga gjermania me dogan te paguar , ne gjendje teknike shum shum te mir per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne Viber 045883888 +38345883888 044 213279Auto salloni BONISI gjindet ne hyrje te prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI... Auto sallon BONISI:
Auto sallon BONISI
Bejm shitjen e veturave te ndryshme te importuara nga belgjika dhe gjermania per me shum mund te shikoni veturat tona dhe te na kontaktoni ne 044 26 9000
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë
045 883 888
https://autosallonibonisi@outlook.com
Auto sallon BONISI
045883888
Leaflet
Auto sallon BONISI
Shes Jetta 2.0 TDI Viti 2012 Me Doganë 0 EUR
Shes  Passat  Viti 2010 1.6  TDI Dizell me Dogan 0 EUR
Shes Golf 6 Viti 2010 1.6 TDI me Dogan me Homlgim 0 EUR
Shes Passat CC Viti 2010 2.0 TDI me Dogan 0 EUR
Në fillim