mercedes c220 2009 automatik

Shitet nga: fisi Sot 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
C 220
shes merceds c220 automatik abs esp central karrika me nxemje karrik me masazh karrik me levizje sensor para dhe mas sensor shiu sens pasqyre vetur usht blueficen vetura usht shum paster si jasht dhe mren
Leaflet
Në fillim