u shit u shit flm MERREJEP

0 EUR

Shitet nga: AutoSallon Xeni 24 Jan 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 250
MERCEDES BENZ Facelift i sa pa DOGANUAR 🇨🇭🇽🇰
Vetura është - BLUE EFFICIENCY - Facelift AMG .
Vetura e Sapo ardhur Nga "ZVICRRA" (SG )
Ju Garantojme per Kilometra •
Mund t'i verfikoni ne serviset te Autorizuara.
Vetura i posedon keto gjera :
250 CDi - 204 Ps 228 bhp or 150 KW,
Viti 09 .09 . 2012 ~~ Modeli 2013 .
• AutoMatik Tiptrronic 7G ESM
• Librin e Servisit.
• Pasqyret : Elektronike.
• Gjamat : Elektronik .
• Gjamat : ©olo®™ .
• Drritat : Llupo xenon .
• Drrita : te mjegulles.
• Komandat në timon.
• Shpejtesi en timon +-
• Comand System Navi .
• Klima :Tronick 4 Zonen.
• Ulset : me AIR.
• Ulset : me Buton .
• Ulset : me nxemje
• 4 Gomat E Reja.
• Senzor Shiu.
• Senzora (P)(M)
• Bordcompiuter.
• Tempomat.
• Sd Card.
• CD/MP3 .
• CD-Rom.
• AirBag.
• ESP.
• ABS.
• AUX .
• USB.
• DVD .
• Camer 📷 .
Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: "NLB Bank" dhe "Finca" Raiffeisen Bank ✍️
Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:
📞 Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp
📞 Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp
Magjistrale - Gjakove - Prizeren
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione