Mercedes C270 dizel

4 500 EUR

Shitet nga: Benz 26 Korr 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Advertiser
Viti
2001
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
250 000 - 299 999
Karburanti
Naftë
Targa
Kosovare
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
C-Class / Mercedes-Benz
Modeli
C 270
Shes mercedes benz c270 avangard ne gjendje te rregullt.posedon karrigat lekur dhe me nxemje klim dy zonale goma te reja radio cd me 6cd navigacion tempomat.
Leaflet
Në fillim