Mercedes CE 200 dizel -02

Shitet nga: @@@@ 16 Nën 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CE 200
Shitet vetura funde-01,posedon klim,bord komjuter,alarm centrall-2-qilsa,regjistrim sigurim deri-shkurt vitin e ardhushum si dhe ne gjemdje te mire teknike.Te interesuarit munde teme kontaktoj ne kta t.nr:viber-044-505-986 ipko 049 144 665.
Leaflet
Në fillim