Mercedes Benz CL 63 AMG

Shitet nga: xoni 01 Korr 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
shes veturen Mercedes CL 63 AMG
viti 2007
86.350,km
386 kW 525 PS
Benzin
Vetura gjindet ne kosov gjilan po sa ka ardhur esht me targa te austrin ne gjendje te rregull si nga jasht ashtu dhe naga brenda
+377 45 965 857
+4368181274602 Vibr
Leaflet
Në fillim