Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR

29 999 EUR

Shitet nga: gjelbrim 02 Qer 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLA 180
Mercedes Benz CLA 180,
AMG Paket, 1600 kubik benzin, 122 PS, shpenzimet në qytet 8 litra (bord komjuter jo me të ndime ;) ) rrugë të hapur 6 litra,
Pronar i parë, i blerë në Gjermani në Mercedes, të kaluara momentalisht 67.000 km me liber servisi (kaçandolli servis i autorizuar për Mercedes)
Sport paket, 7 shpejtësi automatik,
Ndërruesi i shpejtësive modeli F1 levat në timon,
Timon multifunskional,
Senzore parkimi 360 shkallë përreth veturës, asistim parkimi (parkohet vet),
Navigacion Becker të mercedesit,
Tërheqja me rrotat e para, momentalisht ka gomat e dimrit me fellne 16'' ndërsa të verës ka fellnet e AMG-së 18" + gomë rezerve 16" me pajisje përcjellëse,
Materiali i ulseve Alcantara dhe lëkurë,
Senzorë për drita dhe senzorë për shi,
Pasyre inteligjente me hijezim,
Dritat Bixenon, distanc kontroll, AC, ESP…
Nuk është pirë duhani ASNJËHERË brenda në veturë,
Ja vlen të shikohet, vetëm për blerës serioz , jo ndrrime.
Për më shumë shih fotot.
Leaflet
Në fillim