Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi

27 500 EUR

Shitet nga: Maluch 06 Dhj 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
CLA 250
Shkëlqyer dhe Shumë i zoti MERCEDES CLA 220 CDi Ndjesi, Libri MERCEDES...
Në korrik të vitit 2014, Box auto 7 shpejtësi, 177 hp në një Front të wheel drive...
Calcite bardhë bojë në muret, Brenda pëlhura, Artico-zi/anthracite, Pack, rehati vende, ajër i Kondicionuar automatik, GPS, cruise control, multifunction Timon me lëkurë me vozis, Pack ashtray, Paketë audio 20, Flamurin e zi, leckë, kati i Ekm-të...
Stop & Start, parking, Ndihma e përparme/të pasme aktive rearview kamera, Pragu i derën e përparme të ndezur, të pasme-Pasqyrë, palosje automatike të jashtme Pasqyra elektrike, Sensor shiu, Xénons me headlight washers, Kontrolli i gomave presion Detektor e lodhjes, chrome Pack jashtë, aliazh Rrota 17 inch me 10 spokes me verë goma + aliazh Rrota 17 inch me gomat e dimrit...
Mbrojtëse Film mbi çeliku derën sill e veçantë...
Ajo duhet të jetë në këtë ditë 86000 km, ose 40 muaj 2100 km për naftë...
Dhe vetëm me 30828 km evolucionare...
Libri me follow-up në përfaqësitë MERCEDES 13Mkms dhe 30Mkms të përfundojë në vitin 2017.
Çmimi : 27500 €
Maluch
Leaflet
Në fillim