Mercedes

26 000 EUR

Shitet nga: Gentrit 11 Qer 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
CLA 250
Mercede CLA 220 cdi , 135000 km , full extra , ponoram , ulse me nxemje , flege , sensor , parking pilot , lleda para dhe mrapa , tv ...
Gentrit
049500442
Leaflet
Në fillim