Blejm vetura ...me targa vendore dhe te Huaja...

5 000 EUR

Shitet nga: Autohouse Agimi 21 Jan 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Blejm vetura me targa te huaja per qdo info jeni te mireseardhur .ju mirepresim.Mercedes Benz dhe Wolkswagen te preferuara ....
Autohouse Agimi
044969693
Në fillim