Fshisa te ardhura nga suedia

Shitet nga: Bajram 13 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
CLS 250
Shesim fshisa elektrike ne gjendje te mire komplet me zorr dhe ceva , markat e fshisava jane te ndryshme si : ELEKTROLUX SAMSUNG MILE SIEMENS etj per me shume na kontaktoni ne nr : 049213261
Ose ne viber : +49115755429102
Leaflet
Në fillim