Shitet Mercedes E 200

10 000 EUR

12 500 EUR

Shitet nga: Artoni Sot 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 200
Shitet vetura Mercedes E - 200 vp .2009,vetura eshte full ekstra , vetura posedon : Drita led para mrapa ,Drita bi xenon dhe levizese ne kthesa Inteligjent drita , Ulse lekure dhe me nxemje, Klima tronic para dhe mrapa , Sensora parkimi para dhe mrapa, Krom paket , Timon multifunksional , Drita led ndriquse brenda vetures,Navigacion system te integruar , Tempomat etj ,Qmimi eshte i pa negociueshem .
Vetura ka kilometra te sakta mund ta verifikoni ku te deshironi , vetura posedon libren e servisit etj .
Leaflet
Në fillim