MERCEDES BENZ E 220 CDI

0 EUR

Shitet nga: PRIVAT 03 Jan 11:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
E 220
SHITET NDRROHET VETURA MERCEDES E 220 CDI VITI 2014 NE GJENDJE EXTREM TE RREGULLT E SAPO ARDHUR PA DOGAN
VETURA POSEDON SERVISET E KRYERA ME RREGULL NE SERVIS TE AUTORIZUAR
I VOZITUR NGA NJE PRONAR
GARANTOJ PER GJDO SEN BARTJA TE PRONARI I RI PA PROBLEM

POSEDON :
LED PARA MBRAPA
XENON
SENZORA PARKINGUT PARA MBRAPA
KLIMATRONIK NE FUNKSION
ULSET LEKUR
ULSET ME MASAZH
ULSE LEVIZESE ELEKTRONIKE
NAVIGACION
GPS
TEMPOMAT
SENZORA SHIUT
PARK ASSIST
DISTANCE ASSIST
AUTO HOLD
ABS
ESP
DPF
BLUETOOTH
EBD
SISTEMI I FRENIMIT NE 4 DISQET NJESOJ NE RAST EMERGJENCE
PASQYRET ME RRYM FUNKSIONALE DHE LEVIZESE
AIR BAG BRENDA KOMPLET VETURES
BORD KOMPJUTER
MBYLLJE QENDRORE ME MODUL
4 GJAMAT ELEKTRIK
GJAMAT ANTIFLEX KOMPLET VETURA
MBESHTETESE DORE NE KARRIKAT PARA DHE MBARAPA
TIMON TRESH
TIMON SERVO MULTIFUNKSIONAL
TIMON LEVIZES SIPAS NEVOJES
KOMANDA NE TIMON
RADIO CD NGA PRODHUESI
INTERIERIN TE PASTERT PA DUHAN
FELLNE TE BUKURA 16 COLL ME GOMA TE REJA
FILTRUES AJRI BRENDA VETURES
NGJYRE E HIRIT ME PERLA NVARSISHT NGA KOHA NDRYSHON NGJYRA
VITI I PRODHIMIT 2014 MODELI 2015
VETURA POSEDON GJENDJE EKSTREM TE RREGULLT SI NE TRAPA ASHTU DHE NE KAROSERI DHE NUK KA NEVOJE PER INVESTIM
PRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES
NDERRIMI I MUNSHÈM QMIMI NDRYSHON `

-----------------------------------------------------------------------------------

Tag tag tag tag tag tag tag tag tag tag tag tag tag
Opel opell mercedes benz audi bmw vw golf 6.7.passat b7 b8 mazda toyota renault peugeot nisan kia bmw x5 x6
Leaflet
Në fillim